Lamar Porselen Nedir? Nerelerde Kullanılır?  

Lamar Porselen

Lamar Porselen doğal bir görünüme sahip özel boyutlarda üretilen levha çeşidine verilen isimdir. Lamar porselen levhalar hint teknolojisiyle üretilmektedir. Özelliği ise ince kil ve mineralden yapılmasıdır. Bu levhalar yüksek ısılara dayanıklı olduğu için özellikle mutfak tezgahı yapımında tercih edilir. Mutfağını sevenler ve mutfağına iyi bakanlar estetik görünüme özenir. Lamar tezgah son derece şık bir duruşa sahiptir.  

Lamar Porselen Neden Tercih Edilir?  

Günümüzde mutfak artık sadece yemek yenilen bir yer gibi değil de yaşam alanı gibi de kullanılıyor. Özellikle yeni yapılarda mutfak tasarımları uzun zaman geçirmek için daha uygun. Mutfakta en sık kullanılan kısım kesinlikle tezgahlardır. Bu sebeple dayanıklılık tezgahlarda aranan önemli bir marifettir. Lamar mutfak tezgahları neden tercih edilir? Özellikleri nedir? Sorularına yanıt verelim.  

Lamar Porselen Nedir?
  • Lamar Porselenler suya dayanıklılığıyla meşhurdur. Temizlik yaparken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Porselenin canlı ve parlak duruşunu kaybetmemesi için krem deterjanların kullanımı Lamar tezgah yüzeyinde tercih edilmez. Sıvı deterjanlar bu tezgahları temizlemek için tavsiye edilmektedir.  
  • Lamar Porselen’in hammaddesi kildir. Bu da 2000 derece gibi yüksek sıcaklıkta fırınlandığından yanmayan bir özelliğe sahip olduğu anlamına gelir. Ayrıca çizilmez ve leke tutmaz. Mutfak tezgahında Lamar Porselenlerin tercih edilmesinin önemli sebeplerinden biri de leke tutmamasıdır. Mutfakta hijyen olmazsa olmazdır. Lamar tezgahlar temizlik açısından zamandan tasarruf etmenizi sağlar.  
  • Lamar tezgah mutfağını özelleştirmek isteyenler için pek çok renk ve desen seçeneği sunmaktadır. Odak Mermer, Lamar mutfak tezgahı yapımında son derece özenlidir. Tercih ettiğiniz renk ve deseni seçtikten sonra uygun boyutlarda üretim ve monte işlemlerini Odak Mermer yapmaktadır.  
  • Mutfak tezgahlarında kalınlık en önemli detaylardandır. Lamar Porselen levhaların kalınlığı 12 mm ve 15mm olarak değişmektedir. Hangi opsiyon sizin için uygunsa profesyonel bir öneri almanız iyi olacaktır. Daha kalın bir tezgah yaptırmak istiyorsanız ön detay profilinde gönye birleşim kalınlaştırma yapılabilir.  
  • Lamar Porselenler şık bir görünüm sağlasa da dikkat edilmesi gereken nokta sert bir cismin yüzeye düşmemesidir. Böyle durumlarda kenar ve köşe kopmaları meydana gelebilir. Ürünü kullanım tavsiyesine uygun bir şekilde özenle kullanmak gerekir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olarak bilinen Lamar Porselenler mutfak tezgahı tasarımında sıklıkla tercih edilen bir üründür.  

Lamar Porselen Tezgah ve Müşteri Memnuniyeti  

Lamar Porselen alıcıların en çok memnun olduğu mutfak tezgahı çeşididir. Tezgahın ölçüsüne göre fiyatı değişeceği için satın almadan önce ortalama bir bütçe öğrenebilirsiniz. Müşterilerin talebine uygun olarak istenilen renk ve desende üretim yapılmaktadır.  

Mutfak tezgahlarında kolay çizilmeyen yüzeyler ve rahat bir çalışma alanı en müşterilerin ilk kriterlerindendir. Lamar tezgah yüzeyi bu özelliklere sahiptir. Müşteri bu sebeple son derece memnundur. Ayrıca Lamar tezgah dayanıklı bir ürün olduğu için alıcılar tarafından da ilgi görür. Mutfak tezgahı sık sık değiştirilen bir alan değildir. Mutfak tezgahı alırken uzun ömürlü olması göz önünde bulundurulur. Sağlam yapısı sebebiyle Lamar yüzeyli tezgahlar yıllarca kullanılabilir.  

Müşteri Memnuniyeti

Neden Lamar Tezgah Tercih Edilmelidir?  

Lamar porselenin görünümündeki zarif damar detayları alıcıyı büyüleyen bir görünüme sahiptir. Mutfağına özenen müşteriler özellikle estetiği ön planda tutuyorsa Lamar Porselen mutfak tezgahlarına yönelmektedir. Yüksek ısıya dayanıklı olan ürünün görünümü modern ve şıktır.  

Lamar Porselenin görünümü doğal ve parlak olduğu için oldukça cezbedicidir. Ultraviyole ışığa dayanıklı olduğu bilinir. Bu da uzun süre güneş ışığına maruz kalsa bile Lamar levhaların renk değişikliğine uğramayacağını gösterir. Lamar tezgah yüzeylerinde limon ve sirkeyle temasında herhangi bir aşınma meydana gelmez.  

Sirke ve Limon Temizlik

Mutfakta su kullanımı çok fazladır ve su doğal bir temizleyicidir. Lamar yüzeyler su emerek antibakteriyel özellik kazanırlar. Bu da malzemenin hijyenik olduğunun göstergesidir. Lamar levha sadece tezgahlarda kullanılmaz. Duvar kaplamalarında da tercih edilen bir malzemedir. Sıfırın altındaki sıcaklıklara dayanıklı olduğu bilinen Lamar tezgah bu özelliğiyle de müşterilerden tam puan almaktadır.  

Mutfakta vakit geçirmeyi seviyorsanız burası sizin için ayrıca bir deneyim alanı haline gelmiş demektir. Doğru ürünlerin kullanıldığı mutfak tasarımları müşteriyi memnun eder. Odak Mermer güvencesiyle mutfağınıza yaptırdığınız Lamar Porselen tezgahı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Maliyetinden daha çok dayanıklılığa, kaliteye odaklanın ki tezgahınızı yıllarca ilk gün aldığınız güzellikte kullanabilesiniz.  

Yazımızı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir