“Her Şefin Sırrı Burada!

Mutfağın Patronları İçin Ayrıcalıklı Seçimlerimizle Tanışın!”

Mutfak tezgahları
Mutfak tezgahları
Alexsander Black Mermer Zemin Kaplama

Zemin Kaplama

Uygulamalar

Belenco Tezgah

Çeşitleri gör
Odak mermer masa 8 Kişilik

Mermer Masa

Mermer Mutfak ve yemek Masa Modelleri ve Renkleri

Ürünleri gör

Basamak Merdiven

Uygulamaları

Lamar Porselen

Tezgah Çeşitleri

Çimstone

Kuvars ve Doğallık ve sağlamlık Arayanların vazgeçilmez ürünü

Daha fazla gör

Belenco

Kuvars Oranı en yüksek ve parlak yüzeyleri keşfedin

Daha Fazla gör

Granit

Doğal Güzelliği ve Sağlamlığı ile Tezgah ve Denizlik küpeşte ve daha fazlası Şık tasarımı ile 

Daha fazla gör

Mermer

Doğal Güzelliğin Eşsiz Mekanlar ile Buluşması 

Daha fazla gör

Lamar Porselen 

Isı ve Çizilmeye Dayanıklı Mat ve Göz Alıcı Parlaklığı İle porselen En popüler Seçenek

Daha fazla gör

Mermerit

En uygun Fiyat Seçenekleri ve Sınır Renk seçenekleri ile Fiyat performans ürün Arayanların Tercihi

Daha fazla gör

Belenco Tezgah

Çeşitleri İle Mutfaklarınıza Sağlamlık ve Estetik Katın

 

ODAK MERMER GRANİT

16 YILI AŞKIN TECRÜBE

Odak Mermer, 16 yılı aşkın tecrübesiyle Ankara Kahramankazan merkezli bir firma olup mutfak tezgahları, zemin kaplamaları ve daha birçok konuda üstün kaliteli hizmet veren başarılı ve özgün bir firmadır. Müşterilerinin ne istediğini bilen, müşteri memnuniyetine özen gösteren Odak Mermer işinde profesyonel, uzman ekibiyle kaliteli ve dayanıklı çözümler sunar.

Oldukça geniş ve özelleştirilmiş fikir yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık veren Odak Mermer, beklentilerin üstünde bir hizmet sağlama anlayışını benimsemiş ve sektöründe öncü olmayı hedeflemiştir.

Ev, iş yeri veya topluma açık diğer alanların estetik bir görüntüye sahip olması insan yaşamanın konfor alanında kendini çok daha iyi hissetmesini sağlar. Mutfak, bir insanın zamanını en çok geçirdiği yerlerden biridir. Evde veya iş yerinde mutfak tezgahlarının dayanıklılığı, işlevselliği veya estetik görüntüsü bu konfor alanının kalitesini belirler.

Odak Mermer, Granit, Cimstone, Belenco, Mermerit veya Porselen gibi farklı malzeme seçenekleriyle her mutfak için farklı ve uygun çözümler sunarak konfor alanınızı genişletmeye yardımcı olur. Kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı malzemeleriyle size hem estetik açıdan hem de işlevsellik açısından uygun çözümler sunar.

ODAK MERMER OLARAK HİZMETLERİMİZ

GRANİT TEZGAH

Her tezgah çeşidinin size sunduğu hizmet farklıdır. Granit Tezgah birçok avantaja sahip olduğundan insanlar tarafından da en çok tercih edilen tezgah gruplarından biridir. Doğal bir taş olmasıyla biricik ve eşsiz olma özelliği bulunan Granit taşı dayanıklılığı ile bilinir. Darbelere ve insan kullanımının derecesine göre uzun ömürlü bir direnç gösterir.

Granit Tezgah bakımı, taşın pürüzsüz ve düz olmasından kaynaklı olarak kolaydır. Böylece temizliğinin kolay olması bakımından avantaj sunar. Ayrıca renkleri ve desenleriyle farklılık gösteren Granit Tezgah, özgün ve eşsiz görüntüsüyle bulunduğu yeri değerli ve kaliteli gösterir. Her granit tezgahın kendine özgü benzersiz desenleri ve renkleri vardır. Bu sayede kişisel bir tasarım oluşturma fırsatı doğar. Granit tezgahın renk ve desen skalası da oldukça geniştir. En çok tercih edileni ise Star Galaxi Granittir. Sadeliği ve güzelliğiyle büyüleyen granitin ayrıca White Galaxy Granit, Tan Brown Granit, Rosa Minho, Aksaray Yaylak gibi geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.


ÇİMSTONE TEZGAH

Çimstone Tezgah, zarif ve dayanıklı görünümleriyle bulunduğu yerlere şıklık katan, kaliteli ve dayanaklı tezgahtır.

Çimstone Tezgah, Granit ve Kuvarsın dayanıklılığını zarif görünümüyle birleştirerek müşterilerine doğal taşın en güzel ve estetik halini sunar. Kolay bakımı ve estetik çeşitliliği sayesinde müşterilerin tercihlerine uygun olarak işlenip hazırlanabilmesiyle farklı tasarım tercihleri sunabileceğini de bizlere göstermiş oluyor. Çimstone’un farklı renk ve desenleri, şık tasarımları bunuluyor. En çok tercih edilen Hierapolis, Belenco ve Alinda   Çimstone Tezgahın güzelliğini ve şıklığını mutfağınızla buluşturur.

PORSELEN TEZGAH

Porselen Tezgah, modern ve sofistike bir tercih olup çeşitli renk ve desenleriyle farklı tasarım imkanı sunar. Genellikle banyo ve mutfak tezgahlarında kullanılan Porselen Tezgahlar çizilmeye ve aşınmaya dayanıklı bir malzemedir. Bu sebeple uzun ömürlüdür.

Banyo gibi nem oranı yüksek olan alanlarda, yüksek neme dirençli ve dayanıklı olan porselen tezgahlar büyük avantaj sunar. Sararmaya veya lekelere dirençli olup temizlik ve hijyen açısından da pratik bir kolaylık sağlar. Bakteri ve mikrop oluşumunu önleyebilecek bir malzeme olduğundan hijyen açısından tercih edilebilir. Aşırı darbelere karşı korunması gereken Porselen Tezgahların, profesyonel ve uzman insanlar tarafından kurulumunun yapılması önemli bir husustur.
Porselen Tezgah, çeşidi bakımından oldukça zengin, şık tasarımlara sahiptir. Lamar Porselen, Dekton Porselen ve Laminam Porselen çeşitleriyle Porselen Tezgah grupları estetik güzelliği, renklerin ve desenlerin ahengiyle buluşturur. Porselen Tezgahın mutfakla buluşmasıyla ortaya çıkan şıklığı Web Sitemizin ilgili tezgah grubunda bulunan ” Mutfak Uygulamaları ” kısmından inceleyebilir, zarafetin ve güzelliğin muhteşem dokunuşunu gözlerinizle görebilirsiniz.

MERMERİT TEZGAH


Mermerit, mermer görünümüne sahip olan, mermerden çok daha uygun fiyatlı ve hafif bir malzemedir. Mermerit tezgahlar müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda avantajlı veya dezavantajlı olabilir. Hafif ve uygun maliyetli olmasıyla popüler olan mermerit tezgah, doğal mermerin bazı özelliklerini tam olarak yansıtamayabilir. Ancak, doğal mermerden daha pürüzsüz ve düz bir yapıya sahip olduğundan bakımı daha kolaydır. Leke görüntüsüne daha fazla direnç gösterir ve şıklığından ödün vermez.
Mermer, ağır yapısı yüzünden eskisi kadar rövanşta değildir. Daha çok Çimstone, Belenco, Lamar Porselen ve mermerit gibi tezgah çeşitleri tercih edilir. Mermerin eskisi gibi kullanılmamasının sebebi mermerin ağırlığının mutfak dolaplarını bir hayli ezmesi ve kurulumu yapan insanları da oldukça zorlamasıdır. Tabi ki mermere göre muadil olan ve oldukça sevilen ürünler bulunur. Hemen hemen aynı fiyata sahip olabileceğiniz Belenco, Çimstone gibi tezgah çeşitleri vardır.
Kuvars oranları düşük olmasına rağmen hala daha rövanşta olup insanların en çok tercih ettiği Çimstone, Belenco ve Calisco, Porselen gruplarından Lamar Porselen yeni çıkan ürün çeşitleridir. Ağırlığı, kalitesi, garantili emilim oranı ve kullanışlı hafif malzeme seçeneğiyle Belenco oldukça tercih edilenler arasında yerini alır.

MERMERBASAMAK MERDİVEN


Mermer basamaklar, şık bir görünüm elde etmek için sıklıkla kullanılan, merdiven basamakların dayanıklılığını ve ömrünü uzatan bir malzemedir. Bakımı oldukça kolay olan mermer basamakların düzenli temizlik ve bakımının yapılmasıyla ileride oluşabilecek zararın olası maliyetinin azalmasını sağlar. Parlak yüzeyi, şık tasarımı ve çeşitli renk skalasıyla bulunduğu ortamı anında değiştirir. Mermer basamaklar, merdivenlerde, bina girişlerinde, bahçe yollarında kullanılabilir. Mermer, düz ve kaygan bir yüzeye sahip olduğundan kullanım öncesi önlem almak gerekebilir.

ZEMİN KAPLAMA

Odak Mermer, sunduğu zemin kaplama hizmetiyle özellikle dış mekanlarda tercih edilen, konfor alanlarınıza muhteşem dokunuşlar yapabilmenizi sağlayan estetik bir uygulamadır. Granit, Çimstone ve Porselen gibi farklı zemin seçenekleriyle zemininizin dayanıklılığını arttırabilir, estetik malzemelerle zemininizin şık bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Zemin kaplamalar müşterinin istek ve ihtiyacına göre şekillendirilerek, bakım, hijyen, şık ve estetik bir görüntü açısından avantajlar sunar.


ODAK MERMER OLARAK
” BİZ ”

ODAK MERMER GRANİT olarak, Ankara’nın tüm semtlerine hizmet veriyor, her bir projeyi müşteri memnuniyetini garanti eden en yüksek kalitede tamamlıyoruz. Sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket ederek fikir ve düşüncelerinizi önemsiyor, kaliteli malzeme seçeneklerimizle sizin için en uygun olan hizmeti almanız için çalışıyoruz. Mutfak tezgahı veya zemin kaplama ihtiyaçlarınız ve müşteri memnuniyetinden yararlanmak için siz de bizimle iletişime geçebilir kalitenin farkını bizimle deneyimleyebilirsiniz.

 

”  SSS  ”

ODAK MERMER GRANİT olarak, malzemelerimizin kalitesine önem veriyor, müşteriler için en uygun en güvenilir olanı tercih ediyoruz. Belenco, Calisco, Coante, Lamar gibi çeşitli ürün ve renk imkanı sunan markalarla işimizi büyütüyor, yeniliyor ve gelişiyoruz.

ODAK MERMER GRANİT EKİBİ olarak, ilk hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak, bütçenize uygun fiyatlarla beklentinizin üstünde bir hizmet vermektir. Ekip olarak, çevre dostu yöntemleri kullanıyor, doğanın ve çevrenin korunmasını önemsiyoruz. Üretim sürecimiz ve sonrası atıklarımızın geri dönüştürülmesini sağlarız.

ODAK MERMER GRANİT olarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en uygun mermerin hangisi olacağını belirleyip malzemelerin içerikleri ve konforu hakkında size detaylı bilgi verebiliriz. İsterseniz web sitemizde bulunan ürün incelemelerinden bilgi alabilir veya iletişim numaralarımızla bize ulaşarak merak ettiğiniz ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ODAK MERMER GRANİT web sitemizden ürün incelemelerine göz atabilir çeşitli renk ve görsellerden faydalanabilirsiniz. Geniş bir renk ve ürün yelpazesi bulunan görsel içeriklerimizle mutfağınızı karşılaştırabilir, yaklaşık bir tahminle hangi tezgahın mutfağınızla uyumlu olacağını anlayabilirsiniz.

Mermer, evin çeşitli yerlerinde kullanılabilecek, estetik, dayanıklı ve şık bir malzemedir. Mermer, mutfak tezgahlarında, zemin-duvar kaplamalarında, bazı ev mobilyalarında ( masa, sehpa vs. ) banyo tezgahları, lavabo, merdiven basamakları, şömine kaplamaları ve bazı dekoratif ürünlerde kullanılabilir.

Mermer masa, malzemesi gereği sağlam ve ağır olduğundan tehlikeli değildir. Taşıma esnasında ağır bir darbeye maruz kalmadığı sürece kırılmaz. Mermer TV Ünitesi, şık ve zarif görünümüyle birçok kişi tarafından tercih edilse de tehlikeli olup olmadığı kişiden kişiye ve bazı koşullara göre değişebilir. Mermer yapısı gereği ağır bir madde olduğundan montaj ve kurulum sırasında iyi sabitlenmesi gerekmektedir. Gerekli koşullar sağlandığı ve bakımı doğru yapıldığı takdirde mermer TV ünitesinin bir tehlikesi yoktur. Kurulum talimatlarına uyarak, mobilyanın ağırlık taşıyabilme kapasitesinin göz önüne alınmasıyla tehlike de ortadan kalkmış olacaktır.

Mermer kullanımında dikkat edilmesi gereken birkaç faktör bulunur. Bunlardan biri doğru bakımdır. Asit içerikli temizlik malzemeleriyle mermeri temizlemek mermerin üstünde lekelere ve çatlaklara yol açabileceğinden, yumuşak bir bez yardımıyla temizlik yapılması çok daha uygundur. Mermer yapısı gereği ısıya karşı hassas bir maddedir. Yüzeyinde sıcak, mermerin yapısını bozabilecek bir şey bulundurmaktan kaçınmalısınız. Ayrıca mermerin uzun süre güneş ışığına maruz kalması, güneş ışınlarını doğrudan alması mermerinin rengini soldurmasına sebep olabileceğinden dikkatli olunması gerekir. Limon, sirke gibi asidik içerikli gıdaların mermer üzerinde kesilmemesi, mermerle temasının olmaması mermer yüzeyinin uzun ömürlü olması için önemlidir. Mermerin üstüne fazlaca ağır yük veya keskin bir malzeme koymakta mermerin zarar görmesine, kırılmasına sebep olabilir.
Gerekli talimatlara uyulduğu takdirde mermerinizi uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Granitin kullanılacağı yere göre seçilmesi çok önemlidir. Tıpkı mermer bakımı gibi fazla su ve kimyasaldan uzak tutulması gerekmektedir. Düzenli bakım gerektirmese de temiz tutulması granitin şık ve estetik görüntüsü için çok önemlidir. Dayanıklı bir taş olmasına rağmen aşırı ısıya maruz bırakmamak önemlidir. Granit, çok ağır ve dayanıklı bir maddedir. Fakat kurulum esnasında yanlış bir müdahale de bulunmak sonrasında kaçınılmaz kazalara sebep olabilir. Profesyonel montaj granitin ömrünün uzamasını sağlayacaktır.